Jdi na obsah Jdi na menu
 


Díl 3. Slepá ulička

Od zadání inzerátu uběhly tři měsíce a po počáteční smršti se rozhostilo velké ticho…..V inzercích na všech realitních serverech visí  inzeráty na prodej Bereničina bytu.  Ale žádní zájemci se nehlásí, žádné prohlídky se nekonají…. Realitní makléři se odmlčeli, zadali inzerát a tím to pro ně skončilo…asi čekají na náhodu. Mají podobný přístup jako Berenika – čím víc nemovitostí nabízím, tím mám větší šanci něco prodat….(myslíte si to také?)

Berenika stojí před otázkou co dál?  Nabízí se několik možností:

1/ Nechat věcem volný průběh. Byt bude dál viset v inzercích, bude padat dolů – nikdo z makléřů nebude topovat (topování = posunutí inzerátu vzhůru  do předních řad, ovšem za poplatek, který makléř, který nemá jistotu, že zobchoduje nemovitost, obvykle  nechce investovat…) Berenika ale nikam přece nespěchá, tak si klidně počká. Občas se uskuteční nějaká prohlídka, ale většinou  z toho žádný kupec nevzejde. Pokud někdo projeví zájem, požaduje slevu – vždyť ten byt už inzerujete půl roku, takhle ho neprodáte…..i to může být argument zájemce.  Obchod je ponechán osudu – možná se někdo časem objeví…

2/ Vykašlat se na prodej. Berenika to sice v budoucnu bude chtít řešit, ale zatím to nehoří. Zkusila to a má toho dost. Zavolá do realitních kanceláří, že si to rozmyslela, ať inzerci stáhnou. Občas se někdo zeptá proč, ale víceméně ji nikdo moc nepřemlouvá. Od zadání inzerátu uplynulo víc než půl roku, byt se zdá neprodejný.  Je moc drahý,  tvrdí makléři.  Avšak za pár týdnů se Berenika podívá do inzerce a zjistí, že byt stáhlo z inzerce  jenom několik kanceláří a několik ho stále inzeruje. Obvolává tedy znovu realitky se stejnou žádostí. Vymlouvají se na problémy se servery. Já věděla, proč to nedat realitce, říká si Berenika, vždyť se na ně nedá spolehnout!

3/Učinit nové rozhodnutí. Berenika se zamyslí nad svojí situací. Byt prodat potřebuje. Pochopila, že přes vlastní inzerci a posléze rozdání nabídky prodeje několika realitním kancelářím, moc nefunguje a že tudy cesta nevede…... Rozhodla se znovu sejít s realitním  makléřem a promluvit si s ním o vzniklé situaci a jejím řešení. Ale toho makléře si musí dobře vybrat, musí být z prověřené společnosti, ne nějaký „garážový“ makléř.

Co myslíte, jak se Berenika rozhodne?

V případě volby první varianty – ponechání volného průběhu – může nastat také situace, že se kupec opravdu najde. Berenika je nadšená, potvrdí se jí, že se to přece jen vyplatilo, konečně má zájemce. A slevila jenom 100 000……takže přece! Ale pozor - nastává další „nebezpečné“ období – a sice realizace prodeje. Tam číhají na Bereniku mnohá úskalí!

A o tom zase za týden!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Best date for sex.

(Petterglusy, 7. 11. 2018 1:22)

Hello! My name is Petter, I am 51 years old, I flew to your country from sunny California. Your girls are very hot! Thanks to the https://is.gd/Hr1Mao yesterday, I do anal sex with two 18 y.o. girls :)
I advise you to

All internet will be CRASHED with XEvil!?

(Latonyaboove, 26. 3. 2018 17:12)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.