Jdi na obsah Jdi na menu
 


PILATES U MOŘE

18. 11. 2018

ČERVEN 2019 - přesný termín, místo i cenu budu vědět v nejbližších dnech - s největší pravděpodobností to bude KYPR.

ZÁŘÍ-ŘÍJEN 2019 - přesný termín i lokalitu upřesním také v nejbližších dnech - a ráda bych, aby vyšla MADEIRA.

PROGRAM - opět PILATES a všechny jeho formy.

Snažím se o výběr cviků, který je zaměřen hlavně  na vyrovnávání svalových nerovnováh a tím zlepšení pohybových stereotypů.

Moje cvičení však nenahrazuje lékařskou péči ani péči fyzioterapeutů, ale vhodně ji doplňuje. Proto je vždy třeba, aby cvičenky, které mají problémy s pohybovým systémem, konzultovaly svůj zdravotní stav s odborníky, kteří jim doporučí co a jak mohou cvičit.

Vždy při cvičení nabízím několik variant provedení jednotlivých cviků, od jednoduchých po náročnější, takže si každá z vás může vybrat náročnost, podle svých možností a schopností!

 Cvičební pobyty u moře jsou velmi oblíbené! Po vypsání termínu je zpravidla nutné včasné přihlášení. Spolupráce s CK Capro je osvědčená, avšak vzhledem k rezervaci letenek, je nutné dodržet stanovené termíny rezervací, které CK vypíše! V případě, že se nepřihlásíte včas, což je vždy spojeno s úhradou zálohy, není možné zaručit, že se v pozdějším termínu na zájezd dostanete. Proto, pokud plánujete, že byste se mnou vyrazily cvičit k moři, přihlášky a úhrady záloh jsou požadovány poměrně brzy -  několik měsíců před plánovaným termínem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář