Jdi na obsah Jdi na menu
 


Změny rozvrhu pravidelných lekcí v Karmelitské, Pha 1

18. 11. 2018

V této chvíli zvažuji zkrácení pondělních lekcí na 50 minut. To znamená v pondělí začátek v 17:00 do 17:50 a další lekce od 18:00 do 18:50. Apeluji proto na včasné příchody do lekcí!

Ve středu by zůstaly lekce v původním čase trvání  tj. 55 minut. (tam nás zatím žádná následná skupina netlačí).

OBSAH LEKCÍ - zatím pouze zvažuji!!!

Pondělní první lekce (17:00 - 17:50) by byla PILATES KOMBI - jak jste zvyklé.

Druhá lekce (18:00 - 18:50) zvažuji přesun dynamického cvičení ze středy - to znamená intervalové cvičení s TRX a na stanovištích.

Středa první lekce (17.30 - 18:25) by byla PILATES KOMBI a druhá lekce (18:30 - 19:25) PILATES RELAX ve které by byl větší objem dýchacích, relaxačních a protahovacích cvičení.

CENA LEKCÍ se bude odvíjet podle toho, o kolik bude navýšeno nájemné, dozvíte se během prosince.

PRAVIDLA - přestože pravidla platnosti permanentek jsou daná,dosud jsem byla benevolentní a nechávala jsem permanentky v platnosti prakticky bez omezení. Stává se však, že některé z Vás nechodily třeba více než rok a poté přišly cvičit s tím, že mají z předloňska ještě nedočerpanou permanentku. To tedy již nebude možné a doufám, že to pochopíte. (Zmeškáte-li např. divadelní představení, také vám lístky neplatí ještě za rok! :-) Samozřejmě existují výjimky - nemoc apod. a v tom případě, musíte dát předem vědět.

V souvislosti s úhradou nájemného (musím platit předem) je cvičení rozděleno do třech cyklů:

I. cyklus = září - prosinec

II.cyklus = leden - březen

III. cyklus = duben - květen

Od ledna tedy bude opět platit pravidlo - nevychozené lekce z jednoho cyklu (permanentka na 10 lekcí) je třeba dočerpat během následujícího cyklu. U permanentky na 15 lekcí bude třeba tuto dočerpat během následujících dvou cyklů.

Příklad:

v září si koupíte permanentku na 10 lekcí - měli byste ji dočerpat do konce března následujícího roku. Koupíte-li si ji v lednu - měli byste ji dočerpat do konce června. Koupíte-li si ji v dubnu - měli byste ji dočerpat do konce prosince.

Koupíte-li si permanentku na 15 lekcí v září - můžete ji dočerpat do konce června následujícího roku. Koupíte-li si ji v lednu - měli byste ji vyčerpat do konce roku a koupíte-li si ji v dubnu, měli byste ji vyčerpat do konce března následujícího roku. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář