Jdi na obsah Jdi na menu
 


KARMELITSKÁ, PRAHA 1

 

   

 

ROZVRH  leden - červen 2019 :

Pondělí:

17.00 - 17.50     PILATES kombi

18.00 - 18.50    KONDICE - cvičíme v tempu problémové zóny (hlavně břicho!)

 (LEKCE od 18.00  proběhne pouze při účasti min. 4 cvičenek, objednejte se, volejte! 604 841 733)

Středa:

17.30 - 18.20    PILATES kombi

18.30 - 19.20    PILATES kombi - WORKOUT (náročnější forma pilates)

 Popis lekcí:

PILATES kombi = lekce trvající 50 minut. Obsahuje prvky pilates kombi-nované se cvičením pro vyrovnávání svalových dysbalancí.  Jako základ je využívána technika cviků metody pilates na podložce. Cvičení je doplněno drobným náčiním -  míčky overball, balanční podložky, blach roll válce a latex. posilovací pásy thera-band, pilates - ring (kruh) a masážní "ježci". Výuka probíhá od jednodušších cviků k náročnějším. Využívají se cviky na vyrovnávání svalové nerovnováhy a odstranění bolestí zad (cvičí se bez obuvi, z hyg. důvodů v ponožkách).

 KONDICE - CVIČÍME V TEMPU

 je cvičební program, který je tvořen buď intervaly s kratšími činnostmi vyšší intenzity  a  intervaly odpočinku k zotavení (komplexní intenzivní krátkodobý trénink, převážně v šetřících polohách - v lehu, sedu, na boku) a tím pádem vhodný i pro lidi s nadváhou a seniory, nebo klasické posilovací cvičení na podložce s prvky pilates. Cílem je dosažení EPOC efektu (zvýšení spotřeby kyslíku po cvičení), zrychlení metabolismu, udržení stávajícího množství svaloviny (eventuálně tvorba nové svalové hmoty) a zintenzivnění pálení tuků v těle!

 

Ceny: viz ceník (s DPH 15%  od 1.1. 2019)
Předplatné nejlépe hraďte převodem  na č.ú. 188 958 746/0300 
Do VS dejte váš telefon a do poznámky jméno.
Podmínky předplatného:
Předplatné nebo permanentku je třeba uhradit  nejlépe převodem na výše uvedený účet . U plateb na fakturu je třeba včas odevzdat objednávku. V případě zájmu více osob z jedné firmy nebo úřadu, prosím o hromadnou objednávku!
Permanentky platí pouze v aktuálním a následném období. Lekce zameškané v minulých cyklech již nahradit nelze (po dohodě z vážných důvodů ano).
V případě, že hodina není plně obsazena, je možná účast i jednorázově. V tom případě činí cena za jednotlivou lekci 1 lekce 50 min. - 150,- Kč.
Vybavení tělocvičny:
Veškeré pomůcky jsou v tělocvičně k dispozici. Komfortní cvičební podložky zn. Thera-band, balanční podložky zn. Thera-band, pilates kruhy,  latexové pásy zn. Thera-band, měkké míčky overball, masážní „ježci“, pilates ring, závěsný systém.
Doporučení co na sebe:
Oblečení - tričko s krátkým (v zimě s dlouhým) rukávem – je vhodné mít při cvičení zakryté klouby, leginy – lépe dlouhé nebo pod kolena, na pilates lépe přiléhavé. Na lekce pilates combi noste ponožky (z hygienických důvodů).  Vhodné je nosit si vlastní ručník – na podložku a láhev s pitím. 
Na vyžádání je možno využít zrekonstruované školní sprchy, ve škole nejsou k dispozici šatny s uzavíratelnými skřínkami, převléká se v oddělené části tělocvičny.
Upozornění:
Cvičení nenahrazuje lékařskou ani rehabilitační péči! V případě zdravotních problémů je vhodné konzultovat úmysl cvičit se svým lékařem.
Dotazy, informace a objednávky: obracejte se přímo na mne.
Helena Felcmanová Vysušilová - email: helenafel@email.cz, 604 841 733