Jdi na obsah Jdi na menu
 


KARMELITSKÁ, PRAHA 1

 

   

 

ROZVRH  leden - červen 2019 :

Pondělí:

17.00 - 18.00     PILATES  (cvičíme s náčiním)

Středa:

18:00 - 19:00    PILATES (cvičíme s náčiním)

 Popis lekcí:

PILATES = lekce trvající 55 minut. Obsahuje prvky pilates kombi-nované se cvičením pro vyrovnávání svalových dysbalancí.  Jako základ je využívána technika cviků metody pilates na podložce. Cvičení je doplněno drobným náčiním -  míčky overball, balanční podložky, black roll válce a latex. posilovací pásy thera-band, pilates - ring (kruh) a masážní "ježci". Výuka probíhá od jednodušších cviků k náročnějším. Využívají se cviky na vyrovnávání svalové nerovnováhy a odstranění bolestí zad (cvičí se bez obuvi, z hyg. důvodů v ponožkách).
Ceny: viz ceník (s DPH 15%  od 1.1. 2019)
Předplatné nejlépe hraďte převodem  na č.ú. 188 958 746/0300 
Do VS dejte váš telefon a do poznámky jméno.
Podmínky předplatného:
Předplatné nebo permanentku je třeba uhradit  nejlépe převodem na výše uvedený účet . U plateb na fakturu je třeba včas odevzdat objednávku. V případě zájmu více osob z jedné firmy nebo úřadu, prosím o hromadnou objednávku!
Permanentky platí pouze v aktuálním a následném období. Lekce zameškané v minulých cyklech již nahradit nelze (po dohodě z vážných důvodů ano).
V případě, že hodina není plně obsazena, je možná účast i jednorázově. V tom případě činí cena za jednotlivou lekci 1 lekce 55 min. - 150,- Kč.
Vybavení tělocvičny:
Veškeré pomůcky jsou v tělocvičně k dispozici. Komfortní cvičební podložky zn. Thera-band, balanční podložky zn. Thera-band, pilates kruhy,  latexové pásy zn. Thera-band, měkké míčky overball, masážní „ježci“, pilates ring.
Doporučení co na sebe:
Oblečení - tričko s krátkým (v zimě s dlouhým) rukávem – je vhodné mít při cvičení zakryté klouby, leginy – lépe dlouhé nebo pod kolena, na pilates lépe přiléhavé. Na lekce pilates noste ponožky (z hygienických důvodů).  Vhodné je nosit si vlastní ručník – na podložku a láhev s pitím. 
Na vyžádání je možno využít zrekonstruované školní sprchy, ve škole nejsou k dispozici šatny s uzavíratelnými skřínkami, převléká se v oddělené části tělocvičny.
Upozornění:
Cvičení nenahrazuje lékařskou ani rehabilitační péči! V případě zdravotních problémů je vhodné konzultovat úmysl cvičit se svým lékařem.
Dotazy, informace a objednávky: obracejte se přímo na mne.
Helena Felcmanová Vysušilová - email: helenafel@email.cz, 604 841 733