Jdi na obsah Jdi na menu
 


TĚLOCVIČNA KARMELITSKÁ, PRAHA 1

 

   KARMELITSKÁ - JSEM V JEDNÁNÍ SE ŠKOLOU - VYPADÁ TO, ŽE BUDEME MOCI V ZÁŘÍ 2021 ZAČÍT CVIČIT. ZPRÁVU O ZAHÁJENÍ ROZEŠLU EMAILEM A ZVEŘEJNÍM ZDE NA WEBU CO NEJDŘÍVE!

 

ROZVRH  od 11.5.2020 do konce června 2020 :

Pondělí:

17.00 - 18.00     PILATES  (cvičíme s náčiním)

Středa:

18:00 - 19:00    PILATES (cvičíme s náčiním)

 Popis lekcí:

PILATES = lekce trvají 55 minut. Vycházejí ze základních cviků metody  pilates kombi-nované se cvičením pro vyrovnávání svalových dysbalancí.  Základem je naučení všech principů metody a správné techniky provádění cviků pilates na podložce. Cvičení je doplněno drobným náčiním -  míčky overball, balanční podložky, black roll válce a latex. posilovací pásy thera-band, pilates - ring (kruh) a masážní "ježci" a kuličky. Výuka probíhá od jednodušších cviků k náročnějším. Cvičení je doplněno cviky na vyrovnávání svalové nerovnováhy a pomáhá tak k odstranění nebo úlevě bolestí zad (cvičí se bez obuvi, z hyg. důvodů v ponožkách). Cvičení však nelze považovat za náhradu rehabilitačního cvičení a pokud máte zdravotní problémy, je třeba konzultovat toto cvičení s lékařem nebo fyzioterapeutem!
Ceny: viz ceník (s DPH 15%  od 1.1. 2019)
Předplatné nejlépe hraďte převodem  na č.ú. 188 958 746/0300 
Do VS dejte váš telefon a do poznámky jméno.
Podmínky předplatného:
Předplatné nebo permanentku je třeba uhradit  nejlépe převodem na výše uvedený účet . U plateb na fakturu je třeba včas odevzdat objednávku. V případě zájmu více osob z jedné firmy nebo úřadu, prosím o hromadnou objednávku!
Permanentky platí pouze v aktuálním a následném období.
(To znamená permanentky zakoupené v období leden-červen - můžete dochodit v období následujícím - tedy září-prosinec. Permanentky zakoupené v období září - prosinec, můžete dochodit v následujícím období leden - červen.)
 Lekce zameškané v minulých cyklech již nahradit nelze (po dohodě z vážných důvodů ano).
Opravdu není možné, aby permanentka platila do nekonečna.......!!!
V případě, že hodina není plně obsazena, je možná účast i jednorázově. V tom případě činí cena za jednotlivou lekci 1 lekce 55 min. - 150,- Kč.
Vybavení tělocvičny:
Veškeré pomůcky jsou v tělocvičně k dispozici. Komfortní cvičební podložky zn. Thera-band, balanční podložky zn. Thera-band, pilates kruhy,  latexové pásy zn. Thera-band, měkké míčky overball, masážní „ježci“, pilates ring.
Doporučení co na sebe:
Oblečení - tričko s krátkým (v zimě s dlouhým) rukávem – je vhodné mít při cvičení zakryté klouby, leginy – lépe dlouhé nebo pod kolena, na pilates lépe přiléhavé. Na lekce pilates noste ponožky (z hygienických důvodů).  Vhodné je nosit si vlastní ručník – na podložku a láhev s pitím. 
Na vyžádání je možno využít zrekonstruované školní sprchy, ve škole nejsou k dispozici šatny s uzavíratelnými skřínkami, převléká se v oddělené části tělocvičny.
 
Dotazy, informace a objednávky: obracejte se přímo na mne.
Helena Felcmanová Vysušilová - email: helenafel@email.cz, 604 841 733