Jdi na obsah Jdi na menu
 


TÝDENNÍ V ZAHRANIČÍ

AKTUÁLNĚ:

ŘECKO - LEFKADA - lokalita Agios Nikitas, Hotel Santa Marina ***+

 26.9. - 3.10. 2020 - BLIŽŠÍ INFO NA  CK CAPRO

https://www.capro.cz/zajezdy/cviceni-u-more-s-helenou-felcmanovou.html

2 x denně PILATES

 13302.jpg

CENA : 17 890,- Kč (pokud bude záloha do 20.1. 2020)

Rezervace a zálohy v CK CAPRO  ve výši 50% uhradit do 20.1.2020

 

https://www.capro.cz/zajezdy/cviceni-u-more-s-helenou-felcmanovou.html

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

SEVERNÍ KYPR V ČERVNU 2019

Severní Kypr nás mile překvapil. Splňoval vše, co jsme si od dovolené se cvičením představovaly. Klidný resort, přímo na pláži, chutné jídlo, zastíněný plácek na cvičení a bezva bazén, ve kterém se dalo nejen dobře plavat, ale i cvičit. Cesta letadlem nebyla až tak bezvadná, cestou tam jsme čekaly na letišti v Praze o hodinu déle na odlet, po cestě jsme ve vzduchu chytly bouřku, takže jsem prvně v životě zažila, že nám kroupy třískaly do letadla a byly docela slušné turbolence....mezipřistání v Alanyi naštěstí netrvalo dlouho, ale na místo jsme dorazily v podstatě až na večeři, ačkoliv jsme si myslely, že budeme již odpoledne plavat v moři.

Bohužel ani odlet nás nenadchnul, neboť jsme z Long Beach vyrážely busem na letiště v 1:40, takže jsme vlastně měly jen 6 celých dní místo sedmi. Co se týká počasí, tak místní tvrdili, že tam od ledna nepršelo, takže my jsme měly letní bouřku s deštěm v pondělí, v úterý, ve středu i ve čtvrtek.....tak jsme vždy cca od 15 hodin musely na pivo :-). Mně osobně ten déšť nevadil, mně stačily dvě hoďky pod slunečníkem, ale "smažilky" by byly rády ležely na pláži celý den :-)

Ráno jsme cvičily od 7:30, což s přihlédnutím, že tam bylo o hodinu víc než doma, je docela brzy. Ale později už by bylo moc teplo. Snídaně jsme si užívaly na terase s výhledem na moře, a ač byly snídaně do 10, nikdo nás nehonil a snídaly jsme si klidně do půl jedenácté...Večerní cvičení už bylo v pohodě, plácek byl už kompletně ve stínu, takže 18 hodina už nám problém nedělala. Asi třikrát jsme dokonce cvičily půl na půl u bazénu a ve vodě, což byla příjemná změna. Přece jenom vydržet 2x denně cvičení jenom se mnou, chápu, že může posléze i nudit :-)

K večeři byly vždy tři nápoje zdarma, voda + 2 sklenky vína nebo piva, tak jsme většinou vydržely a něco dokoupily. Občas živá hudba a tanec. Takže prima letní pohoda. Uvidíme, kam si to namíříme příští rok......???

 

MADEIRA V ŘÍJNU 2019

červen 2019

Na Madeiře jsem ještě nebyla. Všichni si Madeiru chválí, ale prý spíš na turistiku. Zatím není moc velký zájem, ale pokud byste ještě uvažovali o podzimní dovolené, kombinovala bych cvičení a turistiku. Většinou (vlastně vždycky) jezdíme jenom baby. Ale Madeira by mohla být lokací, kam bychom mohly zavléct i naše partnery. My bychom si ráno zacvičily a pak bychom je doprovázely po turistických krásách ostrova.....co vy na to? 

https://www.capro.cz/zajezdy/pilates-a-turistika-pro-zeny-i-muze-na-madeire-aneb-i-muzi-mohou-mit-svuj-pilates-s-helenou-felcmanovou.html

Nakonec se Madeira nekonala - pro malý zájem.

 

 

 

    

 

 

 
 

 

 


  1.